Rehber Deathblade Chaos Dungeon/Cube Rehberi

maxresdefault.jpg

Kaos ve Küp yapısı, içeriği olabildiğince hızlı temizlemek için düşük Bekleme Süresine sahip geniş Etki Alanı (AoE) becerilerine ağırlıklı olarak odaklanır.
Bu içerik zor değildir ve spam becerileri ile kolayca tamamlanabilir. Küp, tamamlamak için bazı ek ekip çalışması ve sahne bilgisi gerektirir.

Savaş İstatistikleri, PvP veya Raid yapıları için olduğu kadar önemli değildir.
Remaining Energy Deathblade Raid Guide ve Burst Deathblade Raid Guide'dan önerilen Raid teçhizatını ve Combat Stat dağıtımını kullanın.

Chaos Dungeon ve Cube Skill Rehberi​

dthblade.png
 • Moonlight Sonic, devasa ön etki alanı ve yüksek hasarı nedeniyle ana AoE temizleme ve Elit/Boss parçalama becerisidir.
 • Soul Absorber, Blitz Rush ve Void Strike, Elitleri ve Bossları hızlı bir şekilde patlatmak için harika olan yüksek patlama hasarı becerileridir. Ayrıca mafya paketlerini temizlemek için de kullanılabilirler, ancak büyük AoE kapsamına sahip değiller.
 • Death Sentence, çeteleri deviren ve onlara verilen hasarı artıran mükemmel bir AoE temizleme becerisidir.
 • Dark Axel ve Spincutter, çetelerin arasında daha hızlı geçiş yapmak için kullanılan hareketlilik becerileridir.
 • Maelstrom, tüm becerilerin kullanım süresini hızlandırmak için muazzam bir hız tutkunu verir; bu, yönlendirme ve şarj becerilerine yardımcı olabilir.

Oynanış​

abdelrahman-shebl-testing03.jpg

Chaos Dungeon and Cube content is fairly easy to complete. A simplified rotation is used:
 1. Çoğu beceri, becerileri şarj eder veya yönlendirir, bu nedenle becerileri daha hızlı kullanmak için Maelstrom ile güçlendirin.
 2. Moonlight Sonic ve Death Sentence, etrafınızdaki çeteleri grupladıktan sonra kullanabileceğiniz en iyi AoE becerileridir. Moonlight Sonic ayrıca Elitleri hızla parçalayarak sonraki paketler için Cooldown yenilemesi sağlar.
 3. Void Strike, Blitz Rush ve Soul Absorber, ana Elit ve Boss patlatma becerileridir, ancak bunlar ayrıca Death Sentence ve Moonlight Sonic bekleme süresindeyken dolgu olarak da kullanılabilirler. Etki alanı çok iyi değil, bu yüzden bu becerilerde etkili olabilmek için çeteleri sıkı bir şekilde bir araya toplamanız gerekiyor.
 4. Elitler, Bosslar ve Rift Çekirdeklerinden gelen Bekleme Süresi yenileme ve Bekleme Süresi Azaltma güçlendirmesi Uyanış becerileri üzerinde de çalıştığından Uyanış becerisi kullanımında tutucu olmanıza gerek yoktur.
 5. Elitleri ve Patronları öldürmek, %40-100 Dolum Süresi yenilemesi sağlarken, Rift Çekirdeklerini kırmak %40 Dolum Süresi Azaltma güçlendirmesi sağlar.
 6. Cube, Chaos Dungeon'dan biraz daha zordur ve genellikle tamamlamak için bir parti ve sahne bilgisi gerektirir. Küp'e göz atın

Cube, Chaos Dungeon'dan biraz daha zordur ve genellikle tamamlamak için bir parti ve sahne bilgisi gerektirir. Daha fazla bilgi için Küp Kılavuzuna ve Kaos Zindanı Kılavuzuna göz atın.

Savaş İstatistikleri​

Oyuncu eşleşen Tier Gear ve aksesuarları kullandığı sürece içerik kolay olduğundan, alt istatistik önceliği önemli değildir.


Rünler​

Rünler, Becerileri ekstra bonuslarla geliştirir. Tüm Rune düşmeleri hesaba bağlıdır ve sınırlı kullanılabilirliğe sahiptir, bu nedenle Rünlerin doğru Becerilere yerleştirilmesi önemlidir. Aşağıda önerilen eşlemeler bulunmaktadır. Daha fazla ayrıntı için Rune Kılavuzuna bakın.

SkillsRunes
Blitz RushGalewind
Death Sentence
Galewind
Spincutter
Rage
Dark AxelProtection
Soul Absorber
Wealth
Void Strike
Wealth
Moonlight Sonic
Wealth
Maelstrom
Focus

 • Spincutter, Bekleme Süresi başına birden çok kez kullanıldığından, etkiyi tetikleme şansını artıran Rage ile eşleştirilir.
 • Soul Absorber, Void Strike ve Moonlight Sonic ile eşleştirilmiştir. En yüksek Identity Gauge oluşturucuları oldukları için Wealth ile eşleştirilir. Hızlı bir şekilde 2-3 Bıçak Küresi almak, Death Trance ile daha sık Dolum Süresi yenilemeleri anlamına gelir ve Identity Gauge arkasında kilitli Seviye 3 Blade Burst'na erişim elde edersiniz.


Özet​

 • Şarj etme ve yönlendirme becerilerinin kullanım hızını hızlandırmak için Maelstrom ile güçlendirin.
 • Cooldown yenilemesi için Elitleri ve Bossları hızlı bir şekilde patlatmak için Soul Absorber, Blitz Rush ve Void Strike kullanın.
 • Moonlight Sonic, çöp çeteleri için muazzam bir etki alanına sahip olduğundan ve Elitlere ve Patronlara iyi hasar verdiğinden, her şey için ana beceridir.
 • Elitleri, Patronları öldürmek ve Rift Çekirdeklerini kırmak, bir Bekleme Süresi yenilemesi veya Bekleme Süresi Azaltma güçlendirmesi sağlar.
 • Bir Elitler grubu birbirine yakın olduğunda bir Awaiking Skill kullanın, böylece Awaiking Skill Dolum Süresi yenilenir ve sonraki paketler için kullanıma hazır hale gelir.
  Bossları öldürmek, Cooldown'ı da tamamen yeniler, bu yüzden Uyanış beceri kullanımı konusunda çok tutucu olmayın.
 
Üst Alt